Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Результати звітної кампанії з трансфертного ціноутворення

, опубліковано 12 жовтня 2021 о 16:13

До ДПС надійшло 2 325 Звітів про контрольовані операції, в яких платниками податків надано інформацію про контрольовані операції у сумі 2,5 трлн грн за 2020 рік. В основному контрольовані операції здійснювались із нерезидентами Швейцарії (20%), Франції (19%), Нідерландів (9%), Австрії (8%) та  Великобританії (7%).

У 2021 році вперше платники податків, які здійснювали контрольовані операції, зобов’язані до 1 жовтня року, що настає за звітним, подати  повідомлення про участь у міжнародній групі компаній (далі - Повідомлення).

У загальній кількості поданих Повідомлень 62% платників податків повідомили про належність до міжнародної групи компаній (далі – МГК). У відомостях щодо держав (територій) податкового резиденства материнської компанії МГК платники податків зазначали Кіпр (21%), Німеччину (9%), США (8%), Францію (5%), Швейцарію (5%),  Україну (4%) та інші країни.

На виконання вимог підпункту 39.5.4 пункту 39.5 статті 39 Податкового кодексу України 201 платником податків проведено самостійне коригування ціни контрольованих операцій на загальну суму  2,6 млрд грн  та збільшено суму податкових зобов’язань по податку на прибуток у розмірі 192 млн гривень.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX