Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У січні податкова служба надала 385,3 тис. адміністративних послуг

, опубліковано 21 лютого 2022 о 12:02

Протягом січня 2022 року Державна податкова служба надала 385,3 тис. адміністративних послуг платникам податків.

Однією з популярних серед 142 адміністративних послуг, які надає податкова, стала, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом січня 2022 року було надано майже 114,2 тис. таких послуг.

Понад 75 тис. платників отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом вказаного періоду було зареєстровано 31,3 тис. платників єдиного податку та надано 41,4 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку.

Отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, що контролюються податковими органами, також актуально для платників податків. Так, у січні було надано 17 тис. таких довідок.

Також запитуваною з боку суб’єктів господарювання є послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – надано майже 25,2 тис. таких послуг.

Для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування  електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС (0 800 501 007). У січні 2022 року фахівцями Контакт-центру надано 14,8 тис. консультацій із зазначених питань. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX