Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

Платники Донеччини сплатили до зведеного бюджету більше 23 мільярдів гривень

17.01.2020 -

За результатами роботи Головного управління ДПС у Донецькій області за 2019 рік до зведеного бюджету країни від сплати податків, зборів та інших обов`язкових платежів надійшло 23 млрд грн, що на 0,6 млрд грн перевищує показники 2018 року.

Протягом 12 місяців 2019 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України в розмірі 10,2 млрд грн, а до місцевих бюджетів надійшло 12,8 млрд гривень.

Найбільші надходження до зведеного бюджету країни за територіальною приналежністю належать м. Маріуполю - більше 7 млрд грн, м. Покровську і Покровському району – майже 3 млрд грн, та м. Краматорську – 2,3 млрд гривень.

«Левову» частину надходжень до держбюджету, або більше 77%, забезпечують наступні податки: ПДФО – 12,4 млрд гривень, податок на додану вартість – 3,1 млрд грн, податок на прибуток – 2,3 млрд гривень.

Зростанню доходів зведеного бюджету сприяє, по-перше, сумлінна сплата податків бізнесом Донеччини, по-друге, підвищення економічної активності регіону та злагоджена робота спеціалістів податкових органів Донеччини з протидії ухилення від оподаткування, завдяки якій держава отримує додаткові ресурси.