Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 21,8 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини з початку 2020 року

, опубліковано 16 жовтня 2020 о 09:44

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж січня-вересня 2020 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 21 млрд 835,2 млн гривень.

«До державного бюджету зібрано платежів у сумі 13 млрд 596,4 млн грн, у тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав – 13 млрд 579,3 млн гривень», - проінформував журналістів начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров.

У розрізі основних бюджетоформуючих податків до загального фонду державного бюджету надійшло: податку на прибуток – 2 млрд 85,2 млн грн, ПДВ – 2 млрд 911 млн грн, рентної плати за користування надрами – 6 млрд 270,7 млн грн, податку та збору на доходи фізичних осіб – 2 млрд 179,2 млн грн, у тому числі  військового збору – 427,96 млн грн, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 1,6 млн грн, екологічного податку – 87,76 млн грн, частини чистого прибутку (доходу) – 11,3 млн гривень.

Порівняно з відповідним періодом минулого року приріст надходжень забезпечено: з податку на додану вартість – на 2,8 відсотка, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 1,5 відсотка, частині чистого прибутку (доходу) – на 12,4 відсотка.

«Вкотре хочу подякувати платникам податків області, які сумлінно виконують свої зобов’язання перед державою, сприяючи розвитку країни та  територіальної громади», - зазначив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров.