Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Херсонці задекларували понад 340 мільйонів гривень доходів

опубліковано 01 квітня 2021 о 07:58

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до податкової служби області 10833декларації про майновий стан і доходи та задекларували 340,2 млн гривень доходів, отриманих у 2020 році.

У цілому загальна кількість поданих декларацій порівняно з минулим роком збільшилася на 3360. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У податкових деклараціях мешканці області самостійно визначили до сплати 19,7 млн гривень податкових зобов’язань, що на 6,2 млн гривень перевищує показник минулого року. Зокрема, до бюджету надійде 17,4 млн гривень – податку на доходи фізичних осіб, приріст до минулого року складає 5,5 млн гривень, та 2,3 млн гривень – військового збору або на 0,7 млн більше, ніж торік.

Найбільшу кількість декларацій – 7073, або понад 65відсотків загальної кількості заповнили херсонці, які отримали 54,2 млн гривень доходів від реалізації вирощеної сільськогосподарської продукції.

З початку року 422 херсонці скористалися правом на одержання податкової знижки за витрати, передбачені чинним податковим законодавством, із загальною сумою до повернення з бюджету – 1,4 млн гривень.

Версія для друку