Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Івано-Франківщині до місцевих бюджетів надійшло понад 327 мільйонів гривень плати за землю

, опубліковано 16 липня 2021 о 09:56

За I півріччя 2021 року до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 327,8 млн грн плати за землю. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата збільшилась майже на 55,7 млн грн. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Від юридичних осіб – власників та орендарів земельних ділянок надійшло 298,1 млн грн, фізичні особи сплатили 29,7 млн гривень.

Нагадаємо, платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток, паїв та землекористувачі.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму земельного податку та до 20 лютого подають податкову декларацію на поточний рік до відповідного контролюючого органу. Визначене в ній податкове зобов’язання сплачується рівними частинами за місцезнаходженням земельної ділянки щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.

Нарахування сум податку фізичним особам проводиться контролюючим органом. Повідомлення – рішення про сплату земельного податку надсилаються платникам податків до 1 липня поточного року. Сплатити податок фізичним особам необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.