Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 2 млрд 761 млн гривень

, опубліковано 10 вересня 2021 о 16:40

Протягом січня – серпня 2021 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 2 млрд 761,2 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 19,3 відс., або на 447,5 млн гривень.

Зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків. Зокрема, 1 млрд 998,6 млн грн отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що порівняно з січнем – серпнем минулого року більше на 18,4 відс., або на 310,5 млн гривень. Єдиного податку надійшло 286 млн грн, що перевищує минулорічний результат на 12,2 відс., або на 31,1 млн гривень. Надходження земельного податку та орендної плати склали 293,5 млн грн, що порівняно з аналогічним періодом минулого року більше на 27,7 відс., або на 63,6 млн гривень.

Акцентуємо увагу, що додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

Підкреслимо, що лише належне фінансове забезпечення гарантує самостійність в ухваленні рішень та спроможність громад вирішувати актуальні питання життєдіяльності. Якщо кожен зробить свій посильний внесок у вигляді сплачених податків до бюджету громади, це дозволить підвищити якісний рівень освіти, медичних послуг, об’єктів інфраструктури тощо для її мешканців.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX