Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині податкові надходження перевищили 8 мільярдів гривень

, опубліковано 08 жовтня 2021 о 16:48

Платники податків Волині за підсумками дев’яти місяців 2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 8 мільярдів 16 мільйонів гривень податків, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. Це на 1 мільярд 569 мільйонів гривень більше, ніж у січні-вересні 2020 році.

«Економічні чинники через пандемію COVID-19, звісно ж,  мають певний  вплив на ситуацію зі сплатою податків і створюють  додаткові ризики. Однак, більш якісний рівень адміністрування податків дозволяє своєчасно запобігти бюджетним втратам», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Як повідомила виконувачка обов’язків керівника волинських податківців, загалом бюджети усіх рівнів на Волині з початку 2021 року отримали на 24,3 відсотка податкових платежів більше. 

«Цей позитивний бюджетний підсумок трьох кварталів поточного року свідчить про належний рівень довіри і партнерства між податковою службою та легальним бізнесом.  Не зайвим буде нагадати, що лише ті представники бізнес-середовища, які чесно сплачують податки, тим самим дбають про фінансову безпеку держави та добробут громад. А податківці, протидіючи спробам певних бізнес-кіл мінімізувати податки, захищають інтереси реального сектору економіки», – підсумувала Ольга Ліщинська.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX