Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Великі компанії Південного міжрегіонального управління ДПС спрямували понад 4,8 мільярда гривень на соціальні потреби громадян

, опубліковано 26 жовтня 2021 о 08:12

З початку року великими компаніями - роботодавцями з 11 областей країни, які перебувають на податковому обслуговуванні у Південному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, до Пенсійного фонду спрямовано понад 4,8 мільярда гривень єдиного внеску. Зазначена сума перевищила надходження за відповідний період минулого року на 186,8 мільйона гривень.

Начальник Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Володимир Коломієць нагадав, що мінімальний розмір єдиного внеску на сьогодні складає 1320 гривень (22 відс. від мінімальної заробітної плати).

Суб’єкти господарювання, які використовують найману працю, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця (крім гірничих підприємств, які сплачують єдиний внесок не пізніше 28 числа наступного місяця).

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

«Під пильним контролем в управлінні питання дотримання суб’єктами господарювання своєчасної сплати єдиного соціального внеску. Адже своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист», - зауважив керівник.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX