Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Понад 120 тисяч безкоштовних адмінпослуг надано платникам податків Хмельниччини з початку року

, опубліковано 28 жовтня 2021 о 08:18

Цього року у центрах обслуговування платників та відділеннях державних податкових інспекцій Хмельницької області за зверненнями платників надано понад 122 тисячі адміністративних послуг.

Найактуальнішими запитами серед відвідувачів ЦОПів у цей період стали отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (наразі їх видано 49 тисяч) та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (їх видано 26 тисяч).

Платникам податків варто знати, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці Державної податкової служби. Ця інформація, а саме стандарти надання кожної послуги, є у відкритому доступі – в розділі «Адміністративні послуги» на субсайті територіальних органів ДПС.

Також звертаємо увагу подолян, що для отримання адміністративних та інших послуг радимо використовувати електронні сервіси ДПС, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).

Крім того, інформуємо, що Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області досягнуто рівня подання податкової звітності в електронному вигляді по юридичних особах 94,9 відсотка (середній відсоток по Україні становить 93,4) та по фізичних особах – 88,5 відсотка (середній відсоток по Україні -79,7).

Важливо знати, що іншу необхідну та корисну інформацію можна отримати на субсайті Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою: http://km.tax.gov.ua та у соціальній мережі Facebook.

Також наголошуємо, що все про сервіси податкової, анонси, роз’яснення, коментарі фахівців та інша корисна інформація міститься на офіційних сторінках Державної податкової служби України fb.com/TaxUkraine, youtube.com/TaxUkraine та t.me/tax_gov_ua. Підписуйтеся та отримуйте інформацію з першоджерела. Дистанційна співпраця заощадить час і упередить виникнення небажаних наслідків для здоров‘я. Будьмо свідомими і відповідальними!

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX