Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За 10 місяців 2021 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 871,9 млн грн єдиного податку

, опубліковано 24 листопада 2021 о 16:40

Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцеві бюджети Миколаївщини і є важливим фінансовим джерелом життєдіяльності територіальних громад. Надходження єдиного податку складають 12,7 відс. загальних надходжень до місцевих бюджетів.

У січні - жовтні 2021 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів 871,9 млн грн єдиного податку, що на 119,6 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2020 року.

Загалом, сплата єдиного податку між платниками, які працюють за спрощеною системою оподаткування, розподілилась таким чином: платники єдиного податку - підприємці забезпечили до бюджету 543,9 млн грн єдиного податку, юридичні особи - підприємства області сплатили 100,3 млн грн, сільськогосподарські виробники -платники ІV групи – 227,7 млн гривень.

Податківці звертають увагу, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів територіальних громад, тож платники області, сплачуючи своєчасно та в повному обсязі єдиний податок, спрямовують його на розвиток та благоустрій місцевої громади.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX