Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 3,4 млрд гривень ПДФО

, опубліковано 26 листопада 2021 о 08:15

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Луганській області.

Протягом січня – жовтня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 млрд 419,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Це на 17,4 відс., або на 507,6 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року.

Місцеві бюджети отримали 2 млрд 555,5 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня – жовтня 2020 року на 17,7 відс., або на 383,7 млн гривень.

До державного бюджету за 10 місяців поточного року мобілізовано 863,7 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 16,8 відс., або на 123,9 млн грн порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Зазначимо, що наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі у податковій службі Луганської області, оскільки від цього багато в чому залежить стабільність і стійкість всієї фінансової системи регіону. Важливо, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують саме за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери.

Підкреслимо, що в останні роки податківці відзначають зростання податкової культури платників і дотримання ними вимог законодавства. Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз’яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та своєчасної сплати ПДФО.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX