Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Протягом поточного року до ГУ ДПС у Дніпропетровській області надійшло на розгляд 316 запитів на публічну інформацію

, опубліковано 09 грудня 2021 о 16:45

За січень – листопад 2021 року до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області надійшло 316 запитів на отримання публічної інформації.

За наслідками розгляду запитів: 211 – задоволено, 89 – надані роз’яснення про невідповідність вимогам ст.1 Закону України від 13 січня 2011 року № 2939 – VI «Про доступ до публічної інформації», 11 – на виконанні, 3 – термін подовжено, 2 – надіслано за належністю.

Для поліпшення інформаційного обміну з платниками податків при ГУ ДПС створено спеціальну електронну поштову скриньку dp.publik@tax.gov.ua, запити на публічну інформацію з якої протягом кожного робочого дня приймаються працівниками контролюючого органу.

Крім того, ГУ ДПС для забезпечення прозорості діяльності здійснює оприлюднення публічної інформації у формі 4 наборів відкритих даних на «Єдиному державному веб-порталі відкритих даних» та суб-сайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області».


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX