Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Тернопільщині податковою знижкою вже скористалися понад 2400 жителів

, опубліковано 29 липня 2022 о 15:51

Задля податкової знижки громадяни Тернопільської області задекларували 47,5 млн грн витрат. При цьому своїм правом на повернення надмірно сплаченого податку вже скористалися 2448 краян.

Найчастіше підставою для податкової знижки жителів Тернопільського краю є витрати на навчання. Так, понад 83 відсотки декларантів, а це 2040 осіб заявили про це, зазначивши, що витратили на здобуття освіти минулого року 38,5 млн гривень. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала право на повернення податку 369 декларантам, а оплата відсотків за іпотечними кредитами – 20 краянам. Про витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла інформували 2 громадяни. Ще 4 особи задекларували витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів. Оплата допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей дали право на податкову знижку 13 декларантам.

За наслідками перерахунків громадянам нараховано до повернення 8,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. При чому 3,3 млн грн, або 38 відсотків декларанти вже отримали.