Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року платникам Вінниччини надали 28,4 тисячі адмінпослуг

, опубліковано 17 березня 2023 о 15:46

На Вінниччині функціонує 24 Центри обслуговування платників при державних податкових інспекціях Головного управління ДПС у Вінницькій області. Протягом січня – лютого 2023 року відвідувачам центрів надано 28,4 тис. адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни звертались за отриманням адміністративної  послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у січні – лютому 2023 року надано 11,5 тис. таких послуг.

Запитуваними також є послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг у січні – лютому 2023 року надано по 3,8 тисячі.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання.