Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Туристичний збір: до місцевих бюджетів Кіровоградщини у січні – лютому 2023 року надійшло більше 202 тисячі гривень

, опубліковано 21 березня 2023 о 08:48

У січні – лютому 2023 року до місцевих бюджетів Кіровоградської області сплачено 202,8 тис. грн туристичного збору. Порівняно з минулорічним періодом надходження збільшилися на 128,2 відсотка. Про це повідомив Олексій Лондар, в.о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

Очільник обласного податкового відомства нагадав, що туристичний збір належить до місцевих зборів, кошти від якого зараховуються до місцевих бюджетів. Платниками туристичного збору (далі – збір) є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених статтею 268 Податкового кодексу України.

 «Сумлінне декларування та сплата суб’єктами господарювання туристичного збору, дбайливе використання природних ресурсів краю є запорукою додаткових надходжень до місцевих бюджетів та подальшого розквіту туристичної галузі на Кіровоградщині», – додав Олексій Лондар.

Дякуємо платникам податків за сумлінну сплату податків!