Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкові сервіси: платники Хмельниччини отримали понад 60 тисяч адміністративних послуг

, опубліковано 31 травня 2024 о 10:50

Протягом січня – квітня 2024 року фахівці структурних підрозділів Головного управління ДПС у Хмельницькій області надали платникам податків 63 тисячі 972 адміністративні послуги.   

Понад 23 тисячі жителів області звернулись у податкову, аби отримати картку платника податків або внести до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.  Послугою видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків скористалися понад 13,8 тисячы осіб, – зазначають податківці Хмельниччини.

Також значну кількість послуг було надано щодо отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації платником єдиного податку, а це – 7,2 тис. та 4,2 тис. адмінпослуг відповідно.     

Нагадуємо, що в Державній податковій службі України запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників – електронну чергу.