Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До бюджетів тергромад Тернопільщини з початку року надійшло 593,7 млн грн єдиного податку

, опубліковано 20 червня 2024 о 14:34

За 5 місяців цього року представники бізнесу Тернопільщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів області 593,7 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 196,1 млн гривень. 

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. Упродовж січня – травня вони сплатили 457 млн грн єдиного податку, що на 174,6 млн грн, або ж майже на 62 % більше, ніж за відповідний період 2023 року. 

Юридичні особи третьої та четвертої груп перерахували за цей період 136,7 млн грн єдиного податку, а це на 21,5 млн грн більше, ніж торік у січні – травні. 

Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади.