Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 117 млн грн податку на нерухоме майно

, опубліковано 21 червня 2024 о 14:35

Протягом січня – травня 2024 року до місцевих бюджетів Хмельницької області надійшло 117 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з минулорічним показником надходження виросли на 27 млн грн, або на 30 відсотків. Про це зазначив керівник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Сергій Забашта.   

Надходження від податку на нерухоме майно є одним з важливих платежів до бюджетів громад. Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості.    

Ставка податку на нерухомість встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від типу об’єктів та їх місцезнаходження у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, та не може перевищувати 1,5 відсотка за 1 квадратний метр.       

Нагадаємо! Платники податків мають можливість скористатись сервісом Державної податкової служби України «Калькулятор податку на майно» (https://tax.gov.ua) у блоці «Е-СЕРВІСИ».