Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За десять місяців платники Житомирщини перерахували понад 46 млн грн екологічного податку

, опубліковано 21 листопада 2024 о 10:41

Протягом січня – жовтня цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, їх скиди у водні об’єкти та розміщення відходів перерахували до бюджетів 46,4 млн гривень.  

Із загальної суми надходжень 31,9 млн гривень спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло майже 14,5 млн гривень екологічного податку.  

Усього на території Житомирської області екологічний податок сплачують майже 3 тисячі суб’єктів господарювання – юридичних осіб.  

Нагадуємо, що податок сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.  

Фахівці Головного управління ДПС у області звертають увагу платників податків на необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми екологічного податку.