Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За п'ять місяців 2025 року Вінниччина спрямувала до бюджету понад 17 млрд грн податкових платежів

, опубліковано 05 червня 2025 о 16:14

За п'ять місяців 2025 року платники Вінниччини перерахували до зведеного бюджету майже 17 млрд 51 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Про це повідомила в. о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат. 

За її словами, за звітний період поточного року загальний збір до бюджету порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на більш ніж 3,9 млрд гривень.

Зокрема, до Державного бюджету України протягом січня – травня 2025 року надійшло 9 млрд 742,6 млн грн. До місцевих бюджетів перераховано 7 млрд 308,4 млн грн. Це, відповідно, на 2 млрд 746,3 млн грн та на 1 млрд 205,7 млн грн більше від надходжень аналогічного періоду 2024 року.

Позитивну динаміку порівняно з січнем – травнем 2024 року досягнуто з податку на доходи фізичних осіб (+1,1 млрд грн), ПДВ (+338,8 млн грн), єдиного податку (+134,3 млн грн) та інших. 

Утім, як підсумовує Оксана Домерат, працювати є над чим, особливо зважаючи на виклики сьогодення.