Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року платники податків Херсонщини сплатили до державного бюджету майже 4,9 млрд гривень

, опубліковано 09 грудня 2025 о 13:37

За 11 місяців 2025 року платники Херсонської області спрямували до державного бюджету 4853,3 млн гривень податкових платежів. 

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли більш як на 45 %.

Наразі основними бюджетоформуючими податками, питома вага яких складає понад 95 %, є:

податок на доходи фізичних осіб – 3491,3 млн гривень, або 71,9 %;

військовий збір – 739,1 млн гривень, або 15,2 %;

ПДВ – 404,4 млн гривень, або 8,3 %.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що Податковим кодексом України визначено критерії для платників податків, у разі відповідності яким діють особливі процедури податкового адміністрування. З вимогами для включення суб’єктів господарювання до Переліку таких платників можна ознайомитись за посиланням: https://tpd.tax.gov.ua