Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Приймальня громадян (Для запису на особистий прийом до керівництва ДПС та посадових осіб структурних підрозділів ДПС)

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб ДПС здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00 у телефонному режимі за номером: (044) 247-35-14. 

Запис на черговий прийом до керівництва ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом. 

Графік особистого прийому громадян

ДПС тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на території України введено воєнний стан відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), ДПС тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ДПС приймає:

письмові звернення на поштову адресу: 04053, м. Київ, Львівська пл., 8;

усні звернення засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДПС (для звернень громадян) за телефоном: 0 800 501 007, послідовно натиснувши на інтерактивному голосовому автовідповідачі кнопки «5» та «2»;

електронні звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на поштові скриньки:

(для звернень громадян) 

у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

(для самозайнятих осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб)

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

- Відомості про розміщення Громадської приймальні:

Прийом громадян в ДПС здійснюється за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8 (перший поверх, кімната «Приймальня громадян»).