Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ Міністерства фінансів України від 17.09.12 № 1000 "Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами"

опубліковано 30 жовтня 2012 о 14:50

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.09.2012                                                            № 1000

Київ

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 жовтня 2012 р. за №  1732/22044

 

Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами

 

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 глави 2 розділу ІІ Податкового кодексу України та підпункту 64 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 446,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити форму Податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, що додається.

2. Затвердити форму Податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1013 «Про затвердження форм податкових розрахунків з плати за користування надрами», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 року за № 83/18821.

4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.), Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України (Павелко Л. Г.) в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

5. Державній податковій службі України (Клименко О. В.):

у триденний строк після реєстрації у Міністерстві юстиції України забезпечити розробку алгоритмів контролю для приймання та автоматизованої обробки Податкових розрахунків з плати за користування надрами;

доопрацювати програмне забезпечення для приймання та обробки податкової звітності платників податків у частині обробки даних Податкових розрахунків з плати за користування надрами у порядку та терміни, визначені для створення інформаційних систем.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра фінансів України Мярковського А. І. та заступника Голови Державної податкової служби України Ігнатова А. П.

 

Міністр                                                                     Ю. КОЛОБОВ