Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Розпочала роботу Науково-консультативна рада ДПС

, опубліковано 11 грудня 2020 о 18:29

Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко взяв участь в установчому засіданні Науково-консультативної ради ДПС.

«Для податкової служби є актуальним питання злагодженості у розбудові та впровадженні податкової культури європейського зразка на засадах партнерства держави та бізнесу, тобто підвищення функціональності податкової системи», - зазначив Олексій Любченко.

За його словами, рішення щодо створення Науково-консультативної ради ДПС було прийнято з метою сприяння ефективності наукової, науково-технічної політики у податковій сфері, розширення перспектив розвитку податкової служби. До вдосконалення роботи цього органу залучено провідних науковців і висококваліфікованих фахівців.

Науково-консультативна рада матиме статус консультативно-дорадчого органу ДПС з питань надання наукових консультацій у податковій сфері.

«Розвинення інституційної спроможності державної податкової служби  без залучення та використання наукового потенціалу не є можливим. Квінтесенція такого потенціалу і буде, маємо надію, новостворена Науково-консультативна рада», - підкреслив Олексій Любченко.

Учасники засідання провели широку дискусію щодо важливості долучення експертів та науковців до розгляду напрямів реформування податкової сфери, зокрема, впровадження корисних наукових досліджень у роботу податківців. Така співпраця й передбачена положенням про Науково-консультативну раду.

Зокрема, одне з головних завдань цього консультативного органу ­– надання науковообґрунтованих пропозицій та консультацій, спрямованих на реалізацію державних програм і рішень у податковій сфері, а саме:

- розгляд концептуальних завдань;

- аналіз та вирішення найважливіших наукових, науково-технічних проблем та проведення досліджень;

- надання пропозиції щодо нормативних документів, обговорення проєктів найважливіших з них;

 - розробка рекомендацій та пропозицій щодо напрямів діяльності ДПС.

Під час заходу було затверджено склад Науково-консультативної ради ДПС та Положення про Науково-консультативну раду ДПС.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»