Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

Платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів Хмельниччини понад 500 мільйонів гривень

06.08.2020 -

За результатами роботи протягом семи місяців 2020 року платники єдиного податку Хмельницької області спрямували до місцевих бюджетів 536 мільйонів гривень, що порівняно з аналогічним періодом минулого року більше на 23 мільйони гривень.

При цьому індикативне завдання виконано на 102 відсотки, тобто з плюсом податкових надходжень від представників малого бізнесу в сумі 11 мільйонів гривень.

Примітно, що з перерахованої суми  єдиного податку до місцевих скарбниць Хмельниччини - 349 мільйонів гривень надійшло від фізичних осіб-підприємців, 65 мільйонів гривень надходжень забезпечили юридичні особи, решту 121 мільйон гривень сплатили сільгосптоваровиробники.

На думку податківців, поряд з позитивною динамікою надходжень до місцевого бюджету стабільним є і загальне число платників єдиного податку. На сьогодні це понад 50 тисяч фізичних та юридичних осіб. При цьому кількість «спрощенців» має стабільну тенденцію до зростання по усіх чотирьох групах платників.

Щоб виконувати податкові зобов’язання  з мінімальним навантаженням у період карантину в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області радять кожному підприємцю стати активним користувачем електронних сервісів від податкової служби. Зокрема, на практиці варто оцінити переваги звітування через Електронний кабінет, як одного із найбільш зручних та ефективних способів формування та подання звітності до ДПС, без безпосереднього контакту з людьми, що особливо важливо у період карантину.