Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

Більш, ніж на 5 мільйонів гривень збільшились надходження від власників нерухомості Донеччини

23.10.2020 -

За дев’ять місяців 2020 року місцеві бюджети Донецької області отримали 85,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 5,2 млн грн перевищує надходження минулого року.

Більше третини від усіх надходжень податку на нерухоме майно по Донецькій області забезпечили платники м. Маріуполя, їх цьогорічний внесок вже склав більше 28,4 млн гривень.

За дев’ять місяців 2020 року юридичні особи вже сплатили 52,1 млн грн, у тому числі 17,5 млн грн надійшло від платників-юридичних осіб м. Маріуполя.

Що стосується фізичних осіб – власників нерухомості, то за січень-вересень поточного року вони перерахували податку на нерухоме майно на 3,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року, сплативши 33,4 млн грн, з них майже 11 млн грн – це сплата податку за нерухомість, яка перебуває у власності мешканців м. Маріуполя.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, підлягає сплаті протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення від органів ДПС. Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою або квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв метрів, і будинків - більше 120 кв метрів. У випадку наявності об’єктів різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв метрів.