Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Малий бізнес: платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Хмельниччини на 270 мільйонів гривень

, опубліковано 14 квітня 2021 о 09:06

З початку року підприємці Хмельницької області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 270,5 мільйона гривень єдиного податку.

Найбільша бюджетна частка надходжень належить фізичним особам – підприємцям, які відрахували до місцевих скарбниць понад 178 мільйонів  гривень єдиного податку. Від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи надійшло понад 60 мільйонів гривень. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали майже 32 мільйони гривень податкових надходжень.

На початок квітня 2021 року на обліку в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області перебуває понад 40 тисяч фізичних осіб – платників єдиного податку, у тому числі на І групі – 12 тисяч, на II групі – майже 20 тисяч, на III групі – 12,8 тисячі.

Вчасна сплата податків – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. А це, у першу чергу, – стабільні надходження до місцевих бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення жителів територіальних громад.