Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Рівненщина: платники податків перерахували на зміцнення обороноздатності України більше 114 млн грн військового збору

, опубліковано 14 квітня 2021 о 09:09

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що платники податків краю активно підтримують українське військо: у січні-березні поточного року з доходів мешканців Рівненщини до державного бюджету було перераховано 114,5 млн грн військового збору. За словами керівника податкової служби області Віталія Чуя, цей показник на 20,7 млн грн, або на 22 % більше показника за аналогічний період минулого року. 

У відомстві зазначають, що оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то визначним фактором збільшення загальної суми відрахувань є не лише ріст мінімальної заробітної плати, але й вихід з «тіні» найманих працівників та бізнесу і,  відповідно, розширення кола  платників цього збору.

Нагадаємо: військовий збір запроваджено з серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.