Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Закарпатті сплачено майже 1,3 млрд гривень єдиного соціального внеску

, опубліковано 20 квітня 2021 о 09:33

Протягом першого кварталу в Закарпатській області сплачено 1 млрд 296 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це розповів начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Ілля Матьола.

За словами очільника податкового відомства, порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата ЄСВ суб’єктами господарювання збільшилась на 14%, або 159 млн грн.

Як відзначив Ілля Матьола, позитивна динаміка зі сплати єдиного соціального внеску забезпечена суб’єктами господарювання, які у цей складний час пандемії шукають можливості для розвитку свого бізнесу, дбають про своїх працівників, забезпечують їх робочими місцями та надають соціальні гарантії.

 «Своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску – це гарантія того, що суб’єкт господарювання, або його офіційно оформлений найманий працівник буде відчувати себе соціально захищеним, отримає допомогу від держави. Також забезпечуватиметься своєчасне фінансування пенсійних виплат», – наголосив очільник податкового відомства області.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що прийнято низку законів щодо звільнення від сплати єдиного внеску. Зокрема, з 1 грудня 2020 року по 1 червня 2021року звільнені від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи – підприємці платники єдиного податку 1 групи. Крім того, звільнення від сплати за себе єдиного внеску передбачено для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та фізичних осіб - підприємців, які мають основне місце роботи, за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.