Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Рівненщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 1,4 млрд гривень ПДФО

, опубліковано 28 квітня 2021 о 14:27

У Головному управлінні ДПС у Рівненській  області повідомили, що протягом січня-березня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 млрд 435 млн грн  податку на доходи фізичних осіб.

Як зазначив начальник  податкової служби області Віталій Чуй, місцеві бюджети краю отримали 1 млрд 073 млн грн ПДФО, що перевищує показники відповідного періоду 2020 року на 163 млн гривень. Відповідно до державного бюджету мобілізовано 362 млн. грн. цього податку. Такий показник збільшився на 54 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Посадовець підкреслив, що податок на доходи фізичних осіб залишається основним бюджетоутворюючим податком для громад. Тож лише повна та легальна оплата праці, офіційні робочі місця гарантують необхідні надходження до місцевих бюджетів.

«Кожен, хто працює легально, відповідно сплачує ПДФО, може розраховувати на підтримку і соціальний захист від держави. Особливо важливо, що саме офіційне робоче місце гарантує страховий стаж, на основі якого призначаються пенсійні виплати. Тож офіційна зарплата – це питання особистої відповідальності не лише роботодавця, а й найманого працівника», - зазначив Віталій Чуй.