Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 5 мільйонів гривень від плати за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами

, опубліковано 28 квітня 2021 о 14:28

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, станом на 01.04.2021 на Рівненщині здійснюють діяльність з реалізації та зберігання  підакцизних товарів 2884 суб’єкта господарювання. З них: торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами -  2178 платників податків, оптову торгівлю пальним – 30 та роздрібну торгівлю пальним - 55 суб’єктів господарювання.

За 3 місяці 2021 року за право  оптової та роздрібної торгівлі підакцизними товарами  такими платниками  сплачено  до місцевих бюджетів  5,4 млн грн, що на 0,4 млн грн перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Звертаємо увагу, що Державною податковою службою України створено новий сервіс щодо оперативного автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії, анулювання ліцензії на певний вид діяльності. Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію автоматично формується в інформаційно-телекомунікаційних системах ДПС та направляється суб’єкту господарювання за 30, за 20, за 10 та 5 днів до настання терміну сплати за ліцензію через «Електронний кабінет».