Державна податкова служба України
Офіційний вебпортал
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 1,9 млрд гривень ПДФО

, опубліковано 23 липня 2021 о 14:08

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб (далі-ПДФО).

Протягом січня – червня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 млрд 970,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Це на 20,2 відс., або на 330,7 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року.

Місцеві бюджети отримали 1 млрд 472,3 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня –червня 2020 року на 20,4 відс., або на 249,9 млн гривень.

До державного бюджету за 6 місяців поточного року мобілізовано 498,1 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 19 відс., або на 80,8 млн грн порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі у податковій службі Луганської області, оскільки від цього багато в чому залежить стабільність і стійкість всієї фінансової системи регіону. Важливо, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують саме за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери.

В останні роки податківці відзначають зростання податкової культури платників і дотримання ними вимог законодавства. Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз’яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та своєчасної сплати ПДФО.