Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Центрами обслуговування платників Дніпропетровщини у поточному році надано 222 тис. адміністративних послуг

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 16:56

При державних податкових інспекціях Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 35 центрів обслуговування платників (ЦОП) та мобільний ЦОП, де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

ЦОПами забезпечується надання 77 видів адміністративних послуг, 51 з яких надаються безкоштовно.

«Загалом протягом січня – вересня 2021 року опрацьовано майже 233 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг. В електронному вигляді надійшло 70,9 тис. звернень, що на 30,4 тис. звернень більше порівняно з відповідним періодом минулого року», – повідомила начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Дніпропетровській області Алла Свірська.

Впродовж поточного року платники отримали 222 тис. адміністративних послуг, з яких майже 64,6 тис. – в електронному вигляді, що на 32,8 тис. послуг більше аналогічного періоду 2020 року.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на субсайті Головного управління ДПС у Дніпропетровській області у розділі «Адміністративні послуги».


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX