Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування майже 56 тисяч адміністративних послуг

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 16:59

Головне управління ДПС у Луганській області інформує, що органами ДПС регіону у січні – вересні 2021 року надано платникам 55 тис. 862 адміністративні послуги, з них в електронній формі – 7 тис. 186. Останній показник на 124 відс. перевищує кількість адміністративних послуг в електронному вигляді за аналогічний період минулого року.

Зазначимо, що найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 26 тис. 407 карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 10 тис. 237 довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 3 тис. 612 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 3 тис. 320 книг), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 3 тис. 293 платника), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної податкової служби (видано 1 тис. 960 довідок).

Зауважимо, що найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні послуг з реєстрації РРО (46,4 відс.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (68,7 відс.), реєстрації книг обліку розрахункових операцій (67,4 відсотків).

Нагадаємо, що адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті Головного управління ДПС у Луганській області вебпорталу ДПС в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».

Сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX