Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Буковинські податківці відслідковують фінансові операції з відмивання доходів

, опубліковано 22 листопада 2021 о 08:46

Фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів Головного управління ДПС у Чернівецькій області впродовж січня – жовтня 2021 року направили до відповідних органів 135 повідомлень про фінансові операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму на загальну суму понад 507,1 млн гривень.

Крім того, складено 27 висновків аналітичних досліджень, які передано до податкової міліції для розгляду та прийняття рішень. З них за ознаками злочинів:

за статтею 209 ККУ (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) 16 матеріалів на суму 297,2 млн грн;

решта матеріалів на суму майже 411,0 млн грн за статтями ККУ - 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 240 (порушення правил охорони або використання надр), 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення).

За результатами проведених аналітичних досліджень у січні - серпні 2021 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, внесені відомості про вчинення 9 кримінальних правопорушень, передбачених статтями Кримінального кодексу.

Також, 11 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень було приєднано до кримінальних проваджень, які були порушені на момент їх складання.


Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX