Державна податкова служба України
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На підтримку українського війська жителі Тернопільщини перерахували майже 289,1 млн грн з легальних доходів

, опубліковано 16 вересня 2022 о 09:45

Майже 289,1 млн грн військового збору спрямували на потреби армії платники Тернопільщини упродовж восьми місяців цього року. Надходження цього платежу перевищили сплату січня-серпня минулого року на 56,3 млн грн, або плюс 24 відсотки.

Лише у серпні краяни спрямували до державної скарбниці 42,3 млн грн «патріотичного» збору. Приріст до минулорічних надходжень склав 10,2 млн грн, або 14 відсотків.

Принагідно нагадуємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

На підтримку Збройних Сил України сьогодні кожен житель краю робить усе можливе, а сплата військового збору – це посильний внесок кожного для Перемоги і миру в нашій країні.