Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції»

опубліковано 19 березня 2021 о 16:17

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції»

На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) у підрозділі «Проєкти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проєкт наказу Міністерства фінансів України  «Про затвердження  форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу підготовлено у зв’язку з виконанням положень статті 336 розділу VIII «Особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції», розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом України від 16 січня 2020 року№ 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Основною метою підготовки проєктунаказу є затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємствза угодою про розподіл продукціїз метою забезпечення можливості звітування платників податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методології, електронну – tatiana.chernysh@tax.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

 

 

Додаткові матеріали